Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

O nas

 

MiLK to miejsce, które powstało z pasji do położnictwa, psychologii,aktywności sportowej a przede wszystkim świadomego rodzicielstwa.Ciąża,poród,a następnie okres po porodzie to jeden z najważniejszych, a tym samym pełen ekscytacji i niepokoju, okresów w życiu człowieka.W szkole rodzenia MiLK przekazujemy najbardziej aktualną i profesjonalną wiedzę dotyczącą przygotowania do aktywnego porodu,okresu okołoporodowego i początku rodzicielstwa.
W MiLK znajdziecie także zajęcia FiT dla kobiet ciężarnych,mam z dziećmi oraz solo,warsztaty dla rodziców oraz konsultacje psychologiczne,fizjoterapeutyczne.

Magdalena Kempińska

Magdalena Kempińska – położna, certyfikowana instruktorka szkoły rodzenia

Jestem położną, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2010 roku jestem instruktorką szkoły rodzenia, do tej pory zajmowałam się przygotowaniem do porodu i pierwszych chwil macierzyństwa, pracując głównie indywidualnie z parami. Teraz prowadzę zajęcia również grupowo. Moim marzeniem było stworzyć miejsce przyjazne kobietom w każdym wieku, parom spodziewającym się dzieci, a także maluchom i to zainspirowało mnie do założenia MiLK- więcej niż 9 miesięcy. Praca z kobietami w okresie okołoporodowym jest nie tylko moją pracą, lecz przede wszystkim pasją i dziedziną, która mnie fascynuje. Na spotkaniach szkoły rodzenia najważniejsze jest dla mnie, aby uczestnicy czuli się swobodnie. Celem merytorycznym moich zajęć jest to aby moi podopieczni wiedzieli czym jest aktywny poród – potrafili oddychać, przeć w porodzie, wiedzieli czym jest laktacja oraz jak pielęgnować noworodka, a także znać zmiany jakie zachodzą podczas połogu w organizmie kobiety. Prywanie jestem żoną oraz mama dwójki synów, Jasia i Stasia i dzięki nim mogę tworzyć to, co naprawdę daje mi radość i satysfakcję- MiLK.

Zajęcia w MiLK: Szkoła rodzenia, konsultacje indywidualne, wsparcie laktacyjne.

Kamila Górecka – trenerka bodyART

Nazywam się Kamila Górecka, z branżą fitness związana jestem od 2004r. Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness, trenerem bodyART, Therapy Fitness, GT (Group Training), szkoleniowcem szkoły Open Mind Health & Fitness Idea, prezenterem oraz tancerką i złotą medalistką Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym na zasłużonej emeryturze. Od niedawna jestem też żoną, matką i…….. kocham moich mężczyzn. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim treningami personalnymi oraz prowadzę zajęcia grupowe. Pracując indywidualnie z klientem staram się przede wszystkim zaszczepić miłość do ruchu, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania – staram się podzielić z podopiecznymi moją pasją i odnaleźć z nimi równowagę między siłą, napięciem i rozluźnieniem, gibkością, między stresem i  relaksem. Szukamy wspólnie harmonii w ciele i w umyśle. Pracując z podopiecznymi wykorzystuję wiedzę z technik, które pokochałam całym sercem i które wszechstronnie wzmacniają, uelastyczniają, redukują niepotrzebne napięcia mięśniowe i pozwalają skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej: bodyArt, GT, Pilates, Flow dance, praca na Reformerze i Gravity oraz wiedzę którą zdobyłam na niezliczonej ilości szkoleń i konwencji

Zajęcia w MiLK: bodyART w ciąży, bodyART solo

Kamia Rudecka

Iwona Walczyk – Doula, MamaMamie

„Przede wszystkim Mama 🙂 Z zawodu pedagog i kosmetolog. Z pasji jestem DOULĄ i Promotorem Karmienia Piersią. W wolnej chwili moje codzienne perypetie jako mamy i douli opisuję na blogu www.mamamamie.com.pl i fanpage MamaMamie.

Doulową drogę zaczęłam jeszcze przed szkoleniem w Stowarzyszeniu Doul w Polsce. Wielokrotnie pomagałam mamom w pierwszych, często trudnych dniach po narodzinach dziecka. W międzyczasie zostałam mamą, a moje porody to dwie odmienne historie (nagłe cesarskie cięcie i poród naturalny).
Wspieram zarówno kobiety w ciąży jak i przyszłych tatusiów. Towarzyszę im podczas porodu i jestem z nimi podczas pierwszych chwil we troje. Dodatkowo prowadzę bezpłatne warsztaty dla rodziców „Morze mleka” i pierwsze w Łodzi „Warsztaty dla przyszłego taty”. Staram się przekazać rodzicom to co najważniejsze i co w życiu codziennym będą mogli wykorzystać. Pomoc kobietom w ciąży, porodzie i tuż po narodzinach dziecka daje mi wiele radości i chęci do działania jako doula!

Kasia Zgid – trener personalny, fizjoterapeutka

Cześć! Jestem Kaśka. Jestem fizjoterapeutką i trenerką personalną. Postanowiłam wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomóc Ci w osiągnięciu nawet najbardziej ambitnych celów. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę o charakterze medycznym ze sportem. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie, które zdobywam pracując jako fizjoterapeutka, trener i instruktor fitness. Jeśli niedawno zostałaś mamą lub wkrótce urodzisz, gratuluję! Witaj w gronie mam – szczęśliwych, zabieganych i czasem niewyspanych kobiet, które swoje potrzeby odsuwają na dalszy plan. Wygospodaruj dla siebie czas i przeznacz go na aktywność fizyczną! Pomogę Ci przygotować się do tak ważnego dla Ciebie zadania jakim jest poród, a zaraz po nim wspólnie odzyskamy dawną figurę, a tym samym zafundujesz sobie solidny zastrzyk pozytywnej energii. ZDROWA, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! Zajęcia w MiLK: Gimnastyka w ciąży, Gimnastyka z dzieckiem,  Mięśnie dna miednicy.  Konsultacje fizjoterapeutyczne,

Kasia Zgid
Joanna Strzelczyk zdjęcie

Joanna Strzelczyk – fizjoterapeutka

Nazywam się Asia (dla wielu maluchów „ciocia Asia”). Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam na Wydziale Wojskowo Lekarskim studia magisterskie z zakresu fizjoterapii, a obecnie kontynuuję edukację na studiach doktoranckich na tej samej uczelni. Ciągle szkolę się i podnoszę kwalifikacje jeżdżąc po Polsce na różne kursy i szkolenia z tematyki rehabilitacji dziecięcej i choć ukończyłam ich już sporo – nie zamierzam poprzestać na tym etapie kształcenia.

Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi – zarówno tymi najmniejszymi, jak i tymi nieco większymi istotkami. Pracuję na Oddziale Rehabilitacji Dziennej Dzieci w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdzie zajmuję się rehabilitacją najmłodszych. Ta praca sprawia mi wielką radość, a każde najmniejsze sukcesy moich najmniejszych podopiecznych dają mi ogromną satysfakcję i największą mobilizację do kolejnych działań.

Dawid Gralka – dietetyk, trener personalny

W swoim życiu mam wiele pasji ale dwie najważniejsze : sport i zdrowe odżywianie. Ta druga daje mi wiele radości i satysfakcji. Dieta w pracy trenera personalnego i fizjoterapeuty jest nieodłącznym elementem w pomocy moim podopiecznym. Wyznaje zasadę, że jesteś tym co jesz. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć Ci, że zdrowe żywienie może zmienić Twoje życie. Lepsze samopoczucie, lepsza wydajność organizmu oraz zwiększenie odporności, to jedne z wielu plusów dobrze zbilansowanej diety. Układając plan dietetyczny dopasowuje go przede wszystkim do indywidualnych potrzeb i celów. Żywienie podczas ciąży i połogu jest obarczone podwójna odpowiedzialnością, bo to co kobieta spożywa w tym okresie ma też znaczący wpływ na dziecko, a w szczególności na jego prawidłowy rozwój. Doświadczenie jakie zdobyłem podczas pracy z moimi podopiecznymi ułatwi nam osiągnięcie wspólnie obranych celów. Liczne kursy, szkolenia oraz ciągły rozwój pozwala mi być na bieżąco z żywieniowymi nowinkami. Dodatkowo jestem dietetykiem łódzkiej firmy cateringowej „King of Food” oraz wielu zawodników sportów walki.

Zajęcia w MiLK: Konsultacje dietetyczne

Zapisz się już dziś