Obecnie na rynku dostępnych jest wiele „gadżetów” dla rodziców i dzieci, różnego rodzaju zabawek i akcesoriów ułatwiających opiekę nad maluchem. Mało kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, co wybieramy i jaki wpływ będzie to miało na zdrowie i rozwój naszego malucha. Na warsztatach omówione zostaną zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki użytkowania niektórych akcesoriów. Podpowiem również, czym kierować się przy wyborze zabawek dla malucha oraz jakie „gadżety” można wykorzystać, żeby pomóc dziecku osiągać nowe umiejętności. Dowiecie się również, na ile znane i reklamowane akcesoria są bezpieczne, a kiedy zaczynają stanowić zagrożenie w rozwoju ruchowym dziecka. Zdobędziecie bardzo praktyczną wiedzę, pożyteczną w pielęgnacji nad każdym dzieckiem, opiece nad nim, jak też „zdrowszej” zabawie. Opowiem o grzechotkach, zabawkach, skoczkach, bujakach, pchaczach, nosidełkach, matach edukacyjnych i wielu innych „gadżetach” wszechdostępnych i wszechobecnych na polskim rynku.