Crosstrening. Tata i dziecko.

2017-01-14 11:30 - 14:30
MiLK
Address: Lipowa 15/17, Łódź, Polska
Crossfit. Tata i dziecko.
Gdy w domu pojawia się dziecko, często jest tak, że zaczyna brakować nam czasu na trening.
Więcej czasu poświęcamy wtedy na opiekę nad nowym członkiem rodziny. Na warsztatach „Crossfit Tata i dziecko” powiemy jak to pogodzić. Dowiecie się kiedy, jak i gdzie bezpiecznie ćwiczyć z Waszymi pociechami.

Wykład i trening z zaangażowaniem uczestników:
Ćwiczenia z wykorzystaniem własnego oraz ciężaru ciała dziecka. Praktyczny program warsztatów obejmuje prawidłowy model rozgrzewki, ćwiczenia rozciągające, wzmacniające oraz stabilizujące określone partie ciała.

Ukrytą wartością jest oczywiście spędzenie większej ilości czasu Taty i dziecka oraz jego prawidłowy rozwój.

Warsztaty dla ojców i dzieci w wieku 6-36 miesięcy, zapraszamy również przyszłych tatusiów.

W czasie trwania wykładu zapraszamy mamy i dzieci do naszego kącika zabaw i kawiarenki:)

Cena: 40zł
Termin: 14.01.2017