Rusz się zimą z BuggyGym

2017-01-28 10:00 - 11:00
MiLK
Address: Lipowa 15/17, Łódź, Polska

Akcja zorganizowana jest przez stowarzyszenie Buggygym i zaplanowana jest na 28.01.2017 gdz 11.00 w Parku Źródliska (przy Tubajce). I będzie to zimowy trening dla całych rodzin .
Kilka słów o kampanii „Zima nie jest zła”.
Głównym celem jest zachęcenie rodziców niemowląt i małych dzieci do aktywnego spędzenia czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu w okresie zimowym, uświadamianie ich jakie korzyści z tego płyną ,promowanie zdrowego stylu życia rodzin w zimie ❄❄
Podczas wydarzenia zorganizowany będzie spacer z elementami treningu BuggyGym i sportowymi konkurencjami.

Nie zabraknie nagród❄❄❄

WSTĘP WOLNY�

Niebawem będzie można również zapisywać się na wydarzenie przez formularz zgłoszeniowy na stronie buggygym.pl

A po zakończonym treningu, rozdaniu nagród, będzie można ogrzać się przy gorącej kawie w Tubajce.