Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

Twoja prywatna i osobista położna

usługi położnicze Łódź

Magdalena Kempińska

Magdalena Kempińska – położna, certyfikowana instruktorka szkoły rodzenia

Jestem położną, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2010 roku jestem instruktorką szkoły rodzenia, do tej pory zajmowałam się przygotowaniem do porodu i pierwszych chwil macierzyństwa, pracując głównie indywidualnie z parami. Teraz prowadzę zajęcia również grupowo. Moim marzeniem było stworzyć miejsce przyjazne kobietom w każdym wieku, parom spodziewającym się dzieci, a także maluchom i to zainspirowało mnie do założenia MiLK- więcej niż 9 miesięcy. Praca z kobietami w okresie okołoporodowym jest nie tylko moją pracą, lecz przede wszystkim pasją i dziedziną, która mnie fascynuje. Na spotkaniach szkoły rodzenia najważniejsze jest dla mnie, aby uczestnicy czuli się swobodnie. Celem merytorycznym moich zajęć jest to aby moi podopieczni wiedzieli czym jest aktywny poród – potrafili oddychać, przeć w porodzie, wiedzieli czym jest laktacja oraz jak pielęgnować noworodka, a także znać zmiany jakie zachodzą podczas połogu w organizmie kobiety. Prywanie jestem żoną oraz mama dwójki synów, Jasia i Stasia i dzięki nim mogę tworzyć to, co naprawdę daje mi radość i satysfakcję- MiLK.

Zajęcia w MiLK: Szkoła rodzenia, konsultacje indywidualne, wsparcie laktacyjne.

Agnieszka Dzieniakowska (Marszał) – instruktorka pilates, fitness

Jestem magistrem Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Łódzkim i absolwentką Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

W roku 2006 zaczęła się moja profesjonalna przygoda z branżą fitness. Każdy kolejny rok był dla mnie skarbnicą wiedzy i doświadczeń, jakie nabywałam w pracy z innymi ludźmi. Liczne szkolenia, warsztaty, konwencje rozwinęły mnie jako instruktorkę i pozwoliły na to, aby świadomie i odpowiedzialnie prowadzić swoje grupy. Po wielu latach prowadzenia zajęć typowo fitnessowych przyszedł czas na rozwój w sferze mentalnej, która okazała się dla mnie strzałem w samo sedno mojego serca. Jestem pasjonatką świadomej i dokładnej pracy z ciałem, w moim odczuciu to, co jest w naszej głowie, przekłada się na to, jak prowadzimy każdy ruch w swoim ciele. Jako instruktor fitness, instruktor pilates, w tym pilates dla kobiet w ciąży i osób starszych, staram się na swoich zajęciach wskazać jak poprzez konkretną pracę z ciałem, poczuć się w nim dobrze, zdrowo i komfortowo…jak odnaleźć harmonię zarówno w ciele jak i w duszy.

Dodatkowo w mojej sferze zainteresowań znajduje się psychologia rozwojowa, w tym psychologia rozwojowa dziecka. Prywatnie jestem mamą małego Antosia, kochającą żoną i pasjonatką zdrowego stylu życia.

Zajęcia w MiLK: Pilates w ciąży, Pilates z dzieckiem, Pilates – zdrowy kręgosłup.

Agnieszka Dzieniakowska
Agnieszka Robakiewicz

Agnieszka Robakiewicz – instruktorka jogi

Od wielu lat zajmuję się pracą z ciałem i umysłem, wykorzystuję wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii wysiłku podpartą praktyką oraz filozofią sztuk jogicznych, a w ostatnim czasie moją uwagę przykuły również masaże ayurwedyjskie oraz tajskie. Ogromną wagę przywiązuję do pracy na rzecz rozwoju nie tylko siebie, ale także wszystkich zainteresowanych oraz poszukujących form ruchu, mających na celu samodoskonalenie, zarówno fizyczne jak i umysłowe. Życiem z jogą zaraził mnie Krzysztof Skolimowski i od tamtej pory nieustająco rozwijam się oraz uczę się tej sztuki u wielu wybitnych nauczycieli, m.in. Macieja Wieloboba (Vinyasa Krama), Kino MacGregor (Ashtanga Joga), Krishan Verma (Sri Sri Joga), Fisken Kristiansen i Andrea Walter (Ashtanga Joga). Moja wieloletnia praktyka zaowocowała skutecznym oraz wyjątkowo elastycznym, autorskim systemem pracy, stawiającym na indywidualność i dopasowanie do możliwości oraz uwarunkowań fizycznych każdego z moich uczniów.

Zajęcia w MiLK: Joga z dzieckiem, Joga w ciąży.

Kamila Górecka – trenerka bodyART

Nazywam się Kamila Górecka, z branżą fitness związana jestem od 2004r. Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness, trenerem bodyART, Therapy Fitness, GT (Group Training), szkoleniowcem szkoły Open Mind Health & Fitness Idea, prezenterem oraz tancerką i złotą medalistką Mistrzostw Polski w aerobiku sportowym na zasłużonej emeryturze. Od niedawna jestem też żoną, matką i…….. kocham moich mężczyzn. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim treningami personalnymi oraz prowadzę zajęcia grupowe. Pracując indywidualnie z klientem staram się przede wszystkim zaszczepić miłość do ruchu, aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania – staram się podzielić z podopiecznymi moją pasją i odnaleźć z nimi równowagę między siłą, napięciem i rozluźnieniem, gibkością, między stresem i  relaksem. Szukamy wspólnie harmonii w ciele i w umyśle. Pracując z podopiecznymi wykorzystuję wiedzę z technik, które pokochałam całym sercem i które wszechstronnie wzmacniają, uelastyczniają, redukują niepotrzebne napięcia mięśniowe i pozwalają skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej: bodyArt, GT, Pilates, Flow dance, praca na Reformerze i Gravity oraz wiedzę którą zdobyłam na niezliczonej ilości szkoleń i konwencji

Zajęcia w MiLK: bodyART w ciąży, bodyART solo

Kamia Rudecka
Kasia Zgid

Kasia Zgid – trener personalny, fizjoterapeutka

Cześć! Jestem Kaśka. Jestem fizjoterapeutką i trenerką personalną. Postanowiłam wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomóc Ci w osiągnięciu nawet najbardziej ambitnych celów. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę o charakterze medycznym ze sportem. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie, które zdobywam pracując jako fizjoterapeutka, trener i instruktor fitness. Jeśli niedawno zostałaś mamą lub wkrótce urodzisz, gratuluję! Witaj w gronie mam – szczęśliwych, zabieganych i czasem niewyspanych kobiet, które swoje potrzeby odsuwają na dalszy plan. Wygospodaruj dla siebie czas i przeznacz go na aktywność fizyczną! Pomogę Ci przygotować się do tak ważnego dla Ciebie zadania jakim jest poród, a zaraz po nim wspólnie odzyskamy dawną figurę, a tym samym zafundujesz sobie solidny zastrzyk pozytywnej energii. ZDROWA, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

Zajęcia w MiLK: Gimnastyka w ciąży, Gimnastyka z dzieckiem,  Mięśnie dna miednicy.  Konsultacje fizjoterapeutyczne,

Kamila Rudecka – fizjoterapeutka

Jestem magistrem fizjoterapii z 4-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w rehabilitacji kobiet w ciąży i połogu, a także w fizjoterapii dna miednicy, w tym przede wszystkim nietrzymaniu moczu. Ciągle szkolę się i podnoszę swoje kwalifikacje, a szeroki wachlarz metod terapeutycznych pozwala dobrać odpowiednie techniki dla każdej pacjentki. Szukam przyczyn pojawiających się problemów, nie skupiam się na  samych objawach, co daje pozytywne efekty  terapii. Pacjentkom gwarantuję profesjonalne podejście, a podczas samej terapii intymną atmosferę

Zajęcia w MiLK: Konsultacje fizjoterapeutyczne, Diagnoza

Kamia Rudecka

Dawid Gralka – dietetyk, trener personalny

W swoim życiu mam wiele pasji ale dwie najważniejsze : sport i zdrowe odżywianie. Ta druga daje mi wiele radości i satysfakcji. Dieta w pracy trenera personalnego i fizjoterapeuty jest nieodłącznym elementem w pomocy moim podopiecznym. Wyznaje zasadę, że jesteś tym co jesz. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć Ci, że zdrowe żywienie może zmienić Twoje życie. Lepsze samopoczucie, lepsza wydajność organizmu oraz zwiększenie odporności, to jedne z wielu plusów dobrze zbilansowanej diety. Układając plan dietetyczny dopasowuje go przede wszystkim do indywidualnych potrzeb i celów. Żywienie podczas ciąży i połogu jest obarczone podwójna odpowiedzialnością, bo to co kobieta spożywa w tym okresie ma też znaczący wpływ na dziecko, a w szczególności na jego prawidłowy rozwój. Doświadczenie jakie zdobyłem podczas pracy z moimi podopiecznymi ułatwi nam osiągnięcie wspólnie obranych celów. Liczne kursy, szkolenia oraz ciągły rozwój pozwala mi być na bieżąco z żywieniowymi nowinkami. Dodatkowo jestem dietetykiem łódzkiej firmy cateringowej „King of Food” oraz wielu zawodników sportów walki.

Zajęcia w MiLK: Konsultacje dietetyczne

Anna Zyzik – Mackiewicz, Doula, Promotor Karmienia Piersią

Jestem Doulą i członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce oraz Promotorem Karmienia Piersią Centrum Nauki o Laktacji, wolontariuszem Fundacji Promocji Karmienia Piersią i jednym z Liderów Laktacyjnej Grupy Wsparcia MLEKOTEKA działającej przy Milk. Pracuję indywidualnie z kobietami i parami pragnącymi świadomie przygotować się do porodu. Prowadzę również grupowe warsztaty z przygotowania do porodu, towarzyszenia w porodzie osób bliskich, masażu chustą Rebozo, pielęgnacji noworodka, a także z laktacji i wsparcia w naturalnym karmieniu dziecka, które jest moją najnowszą pasją. Tematyka porodu naturalnego po cesarskim cięciu nie jest mi obca i dlatego ogromną satysfakcję daje mi praca z kobietami, które po doświadczeniach cesarskiego cięcia w przeszłości, planują podjąć próbę porodu naturalnego.

Anna Zyzik – Mackiewicz

Iwona Walczyk – Doula, MamaMamie

„Przede wszystkim Mama 🙂 Z zawodu pedagog i kosmetolog. Z pasji jestem DOULĄ i Promotorem Karmienia Piersią. W wolnej chwili moje codzienne perypetie jako mamy i douli opisuję na blogu www.mamamamie.com.pl i fanpage MamaMamie.

Doulową drogę zaczęłam jeszcze przed szkoleniem w Stowarzyszeniu Doul w Polsce. Wielokrotnie pomagałam mamom w pierwszych, często trudnych dniach po narodzinach dziecka. W międzyczasie zostałam mamą, a moje porody to dwie odmienne historie (nagłe cesarskie cięcie i poród naturalny).
Wspieram zarówno kobiety w ciąży jak i przyszłych tatusiów. Towarzyszę im podczas porodu i jestem z nimi podczas pierwszych chwil we troje. Dodatkowo prowadzę bezpłatne warsztaty dla rodziców „Morze mleka” i pierwsze w Łodzi „Warsztaty dla przyszłego taty”. Staram się przekazać rodzicom to co najważniejsze i co w życiu codziennym będą mogli wykorzystać. Pomoc kobietom w ciąży, porodzie i tuż po narodzinach dziecka daje mi wiele radości i chęci do działania jako doula!

Malwina Janusz – Położna

Jestem położną, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem także doradcą chustonoszenia ClauWi i Certyfikowanym Instruktorem Masażu Shantala. Ukończyłam także studia podyplomowe Holistyczna Opieka Okołoporodowa w Poznaniu, które pozwoliły mi jeszcze szerzej spojrzeć na problemy i potrzeby kobiet przygotowujących się do macierzyństwa, będących w ciąży i po porodzie. Praca z kobietami sprawia mi dużo satysfakcji i radości. Jestem mamą córeczki Magdalenki i dzięki doświadczeniu macierzyństwa staram się być jeszcze lepszą położna dla swoich pacjentek.

Anna Zyzik – Mackiewicz
Joanna Strzelczyk zdjęcie

Joanna Strzelczyk – fizjoterapeutka

Nazywam się Asia (dla wielu maluchów „ciocia Asia”). Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam na Wydziale Wojskowo Lekarskim studia magisterskie z zakresu fizjoterapii, a obecnie kontynuuję edukację na studiach doktoranckich na tej samej uczelni. Ciągle szkolę się i podnoszę kwalifikacje jeżdżąc po Polsce na różne kursy i szkolenia z tematyki rehabilitacji dziecięcej i choć ukończyłam ich już sporo – nie zamierzam poprzestać na tym etapie kształcenia.

Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi – zarówno tymi najmniejszymi, jak i tymi nieco większymi istotkami. Pracuję na Oddziale Rehabilitacji Dziennej Dzieci w Poddębickim Centrum Zdrowia, gdzie zajmuję się rehabilitacją najmłodszych. Ta praca sprawia mi wielką radość, a każde najmniejsze sukcesy moich najmniejszych podopiecznych dają mi ogromną satysfakcję i największą mobilizację do kolejnych działań.

Zapisz się już dziś


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.