Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

Znacie siostry Ilonę i Milenę Krawczyńskie, słynne siostry ADHID? Na pewno tak! Propagatorki zdrowego stylu życia sprawiły, że cała Polska skacze. Na trampolinach, wylewając ostatnie poty, wiele kobiet traci kilogramy, wzmacnia mięśnie i poprawia kondycję, a przede wszystkim doskonale się bawi! To właśnie Milena i Ilona rozpowszechniły zajęcia na trampolinach. Same prowadzą firmę Fit and Jump. Starsza z nich, Milena, jest w ciąży. Do porodu i rodzicielstwa przygotowuje się wraz ze swoim Ukochanym w naszej Szkole Rodzenia MiLK.

Szkoła Rodzenia MiLK dla aktywnych kobiet

Milena i Jacek zdecydowali się indywidualną szkołę rodzenia oraz wizytę w domu po porodzie. Przyszła mama, miłośniczka aktywności fizycznej, postanowiła również zadbać o swoje zdrowie i oddać się w ręce profesjonalnego fizjoterapeuty, który pomoże zrozumieć Jej i Jackowi wszystkie zmiany, jakie zachodzą w organizmie kobiety w ciąży.

Milena i Jacek wyglądają jak najszczęśliwsi przyszli rodzice na świecie. Z wypiekami na twarzy przeczytaliśmy wpis Jacka na blogu sióstr, który przedstawił początki ciąży z perspektywy mężczyzny. To niezwykle trafny i szczery opis, który w humorystyczny sposób przedstawia rolę partnera, którego ukochana kobieta spodziewa się dziecka. Jacek w poście przemyca również przesłanie dla wszystkich par, które spodziewają się dziecka.

Milena i Jacek zapowiedzieli, że wpisy Jacka postarają się umieszczać regularnie. Już nie możemy się ich doczekać! A tymczasem na bieżąco śledzimy wszystkie posty na blogu sióstr i wyczekujemy kolejnego spotkania z żywiołowymi i pełnymi uśmiechu przyszłymi rodzicami!