Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

O nas

 

Akademia rodzenia MILK Łódź pomoc przy porodzie

Akademia szkoły rodzenia MiLK to miejsce, które powstało z pasji do położnictwa, psychologii,aktywności sportowej a przede wszystkim świadomego rodzicielstwa. Ciąża, poród,a następnie okres po porodzie to jeden z najważniejszych, a tym samym pełen ekscytacji i niepokoju, okresów w życiu człowieka. W szkole rodzenia MiLK przekazujemy najbardziej aktualną i profesjonalną wiedzę dotyczącą przygotowania do aktywnego porodu, okresu okołoporodowego i początku rodzicielstwa.

Akademie szkoły rodzenia w Łodzi

W szkole rodzenia MiLK znajdziecie także zajęcia FiT dla kobiet ciężarnych,warsztaty dla rodziców oraz konsultacje psychologiczne,fizjoterapeutyczne.

Magdalena Kempińska

Magdalena Kempińska – położna, certyfikowana instruktorka szkoły rodzenia

Jestem położną, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2010 roku jestem instruktorką szkoły rodzenia, do tej pory zajmowałam się przygotowaniem do porodu i pierwszych chwil macierzyństwa, pracując głównie indywidualnie z parami. Teraz prowadzę zajęcia również grupowo. Moim marzeniem było stworzyć miejsce przyjazne kobietom w każdym wieku, parom spodziewającym się dzieci, a także maluchom i to zainspirowało mnie do założenia MiLK- więcej niż 9 miesięcy. Praca z kobietami w okresie okołoporodowym jest nie tylko moją pracą, lecz przede wszystkim pasją i dziedziną, która mnie fascynuje. Na spotkaniach szkoły rodzenia najważniejsze jest dla mnie, aby uczestnicy czuli się swobodnie. Celem merytorycznym moich zajęć jest to aby moi podopieczni wiedzieli czym jest aktywny poród – potrafili oddychać, przeć w porodzie, wiedzieli czym jest laktacja oraz jak pielęgnować noworodka, a także znać zmiany jakie zachodzą podczas połogu w organizmie kobiety. Prywanie jestem żoną oraz mama dwójki synów, Jasia i Stasia i dzięki nim mogę tworzyć to, co naprawdę daje mi radość i satysfakcję- MiLK.

Zajęcia w MiLK: Szkoła rodzenia, konsultacje indywidualne, wsparcie laktacyjne.

Kasia Zgid – trener personalny, fizjoterapeutka

Cześć! Jestem Kaśka. Jestem fizjoterapeutką i trenerką personalną. Postanowiłam wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomóc Ci w osiągnięciu nawet najbardziej ambitnych celów. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę o charakterze medycznym ze sportem. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie, które zdobywam pracując jako fizjoterapeutka, trener i instruktor fitness. Jeśli niedawno zostałaś mamą lub wkrótce urodzisz, gratuluję! Witaj w gronie mam – szczęśliwych, zabieganych i czasem niewyspanych kobiet, które swoje potrzeby odsuwają na dalszy plan. Wygospodaruj dla siebie czas i przeznacz go na aktywność fizyczną! Pomogę Ci przygotować się do tak ważnego dla Ciebie zadania jakim jest poród, a zaraz po nim wspólnie odzyskamy dawną figurę, a tym samym zafundujesz sobie solidny zastrzyk pozytywnej energii. ZDROWA, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

Kasia Zgid

Zapisz się już dziś


Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.