Akademia rodzenia MILK Łódź pomoc przy porodzie

Akademia szkoły rodzenia MiLK to miejsce, które powstało z pasji do położnictwa, psychologii,aktywności sportowej a przede wszystkim świadomego rodzicielstwa. Ciąża, poród,a następnie okres po porodzie to jeden z najważniejszych, a tym samym pełen ekscytacji i niepokoju, okresów w życiu człowieka. W szkole rodzenia MiLK przekazujemy najbardziej aktualną i profesjonalną wiedzę dotyczącą przygotowania do aktywnego porodu, okresu okołoporodowego i początku rodzicielstwa.

Akademie szkoły rodzenia w Łodzi

W szkole rodzenia MiLK znajdziecie także zajęcia FiT dla kobiet ciężarnych,warsztaty dla rodziców oraz konsultacje psychologiczne,fizjoterapeutyczne.

Magdalena Kempińska

Magdalena Kempińska – położna, certyfikowana instruktorka szkoły rodzenia

Jestem położną, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2010 roku jestem instruktorką szkoły rodzenia, do tej pory zajmowałam się przygotowaniem do porodu i pierwszych chwil macierzyństwa, pracując głównie indywidualnie z parami. Teraz prowadzę zajęcia również grupowo. Moim marzeniem było stworzyć miejsce przyjazne kobietom w każdym wieku, parom spodziewającym się dzieci, a także maluchom i to zainspirowało mnie do założenia MiLK- więcej niż 9 miesięcy. Praca z kobietami w okresie okołoporodowym jest nie tylko moją pracą, lecz przede wszystkim pasją i dziedziną, która mnie fascynuje. Na spotkaniach szkoły rodzenia najważniejsze jest dla mnie, aby uczestnicy czuli się swobodnie. Celem merytorycznym moich zajęć jest to aby moi podopieczni wiedzieli czym jest aktywny poród – potrafili oddychać, przeć w porodzie, wiedzieli czym jest laktacja oraz jak pielęgnować noworodka, a także znać zmiany jakie zachodzą podczas połogu w organizmie kobiety. Prywanie jestem żoną oraz mama dwójki synów, Jasia i Stasia i dzięki nim mogę tworzyć to, co naprawdę daje mi radość i satysfakcję- MiLK.

Zajęcia w MiLK: Szkoła rodzenia, konsultacje indywidualne, wsparcie laktacyjne.

Kamila Rudecka – Fizjoterapia

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalizuję się w rehabilitacji uroginekologicznej kobiet . Prowadzę również zajęcia ruchowe z przygotowania do porodu oraz samej aktywności fizycznej podczas ciąży. Pomagam kobietom bezpiecznie wrócić do formy po ciąży . Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

1. SZKOŁA POLICEALNA SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NR 2 – TECHNIK MASAŻYSTA
  2. SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK – 2011-2016 UKOŃCZONE STUDIA LICENCJACKIE I MAGISTERSKIE NA KIERUNKU FIZJOTERAPII,

KURSY I SZKOLENIA :

1. KINESIOLOGY TAPING
  2. KOMPLEKSOWA TERAPIA PRZECIW OBRZĘKOWA
  3. WYBRANE TECHNIKI OSTEOPATYCZNE W GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWIE
  4. PNF – PODSTAWOWY
  5. PELVIC FLOOR MUSCLE – ĆWICZENIA DNA MIEDNICY
  6. BUGGY GYM – ĆWICZENIA DLA MAM Z DZIEĆMI
  7. FIZJOTERAPIA W NIETRZYMANIU MOCZU , STOLCA ORAZ W OBNIŻENIU NARZĄDÓW MIEDNICY MNIEJSZEJ , 5 -CIO MODUŁOWY KURS ORGANIZOWANY POD PATRONATEM PTUG
  8. BLIZN – TERAPIA KOMPLEKSOWA
  9. ROZEJŚCIE MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA – TERAPIA KOMPLEKSOWA
  10. MEDICAL PREGNANCY TRAINING
  11. OSTEOPATYCZNE PODEJŚCIE DO ZAPŁODNIENIA , CIĄŻY I PORODU.
  12. TECHNIKI OSTEOPATYCZNE W LECZENIU ZESPOŁÓW BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWEGO I MIEDNICY.
Kamia Rudecka
Iwona Walczyk – Doula, MamaMamie

„Przede wszystkim Mama 🙂 Z zawodu pedagog i kosmetolog. Z pasji jestem DOULĄ i Promotorem Karmienia Piersią. W wolnej chwili moje codzienne perypetie jako mamy i douli opisuję na blogu www.mamamamie.com.pl i fanpage MamaMamie.

Doulową drogę zaczęłam jeszcze przed szkoleniem w Stowarzyszeniu Doul w Polsce. Wielokrotnie pomagałam mamom w pierwszych, często trudnych dniach po narodzinach dziecka. W międzyczasie zostałam mamą, a moje porody to dwie odmienne historie (nagłe cesarskie cięcie i poród naturalny).
Wspieram zarówno kobiety w ciąży jak i przyszłych tatusiów. Towarzyszę im podczas porodu i jestem z nimi podczas pierwszych chwil we troje. Dodatkowo prowadzę bezpłatne warsztaty dla rodziców „Morze mleka” i pierwsze w Łodzi „Warsztaty dla przyszłego taty”. Staram się przekazać rodzicom to co najważniejsze i co w życiu codziennym będą mogli wykorzystać. Pomoc kobietom w ciąży, porodzie i tuż po narodzinach dziecka daje mi wiele radości i chęci do działania jako doula!

Kasia Zgid – trener personalny, fizjoterapeutka

Cześć! Jestem Kaśka. Jestem fizjoterapeutką i trenerką personalną. Postanowiłam wykorzystać swoją kompleksową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, aby pomóc Ci w osiągnięciu nawet najbardziej ambitnych celów. Zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia łącząc pracę o charakterze medycznym ze sportem. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas studiów, licznych szkoleń i konferencji oraz doświadczenie, które zdobywam pracując jako fizjoterapeutka, trener i instruktor fitness. Jeśli niedawno zostałaś mamą lub wkrótce urodzisz, gratuluję! Witaj w gronie mam – szczęśliwych, zabieganych i czasem niewyspanych kobiet, które swoje potrzeby odsuwają na dalszy plan. Wygospodaruj dla siebie czas i przeznacz go na aktywność fizyczną! Pomogę Ci przygotować się do tak ważnego dla Ciebie zadania jakim jest poród, a zaraz po nim wspólnie odzyskamy dawną figurę, a tym samym zafundujesz sobie solidny zastrzyk pozytywnej energii. ZDROWA, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

Kasia Zgid

Szkoła rodzenia

SZKOŁA RODZENIA WIĘCEJ

Fizjoterapia

Fizjoterapia WIĘCEJ

Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców WIĘCEJ

Katering dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią

Katering dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią WIĘCEJ

Baby Shower

Baby Shower WIĘCEJ

Baby concierge

Baby concierge WIĘCEJ

Zapisz się już dziś

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.