Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

MILK – szkoła rodzenia Łódź, akademia szkoły rodzenia w Łodzi

Nasza szkoła rodzenia to najlepszy wybór

Ciąża to czas radości, wzruszeń i starannych przygotowań do przyjścia na świat największego skarbu rodziców. W trosce o dobro maluszka oraz zdrowie jego mamy, przygotowaliśmy autorskie programy w naszej łódzkiej szkole rodzenia. Dostosowujemy się do oczekiwań rodziców, a one różnią się w zależności od wcześniejszych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście, pracę w małych grupach i naukę poprzez ćwiczenia.

Akademia szkoły rodzenia w Łodzi

Program szyty na miarę Twoich potrzeb – znajdź najlepszą ofertę dla siebie!

„Szkoła Rodzenia Standardowa” to propozycja dla par, które spodziewają się pierwszego dziecka i potrzebują kompleksowego wsparcia merytorycznego od podstaw.

Dla szczęśliwców, którzy mają za sobą przynajmniej jeden poród, przygotowaliśmy Program Szkoły Rodzenia „Ten kolejny raz”. Na jednym spotkaniu przypomnisz sobie i utrwalisz dotychczasową wiedzę.

Jeśli Twoja aktywność zawodowa sprawia, że wiecznie brakuje Ci czasu, ale chcesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, trzyspotkaniowy program „W pigułce” jest właśnie dla Ciebie.

Również program „Szkoła Rodzenia Weekendowa Łódź” jest doskonałym rozwiązaniem dla przyszłych rodziców, którzy oczekują skondensowanej dawki informacji lub dla tych, którzy dysponują czasem wolnym właśnie w weekendy. Wystarczy jeden weekend (po jednym spotkaniu w sobotę i w niedzielę), byśmy kompleksowo przygotowali Cię do najwspanialszych chwil w Twoim życiu.

Jeśli zależy Ci na tym, byśmy to my przyjechali do Ciebie, zapisz się do „Szkoły rodzenia w domu Łódź”. Cztery spotkania oraz możliwość indywidualnego dopasowania programu do Twoich potrzeb zadowoli nawet największych indywidualistów.

Szkoła rodzenia – terminy kursów

Mamy przyjemność zaprosić Was na kursy szkoły rodzenia w następujących terminach:

Czerwiec:
📅➡️8-9.06 Sob/Nd- godzina 9.00 Weekendowa (położna Magda Kempińska) + 19.06 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid) – Dla chętnych pań.
📅➡️11.06-02.07 Wtorki – godzina 18:00 Standardowa (położna Magda Kempińska) + 12.06 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid)
📅➡️20.06-11.07 Czwartki – godzina 18:00 Standardowa (położna Magda Kempińska) + 26.06 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid)
📅➡️15-16.06 Sob/Nd- godzina 9.00 Weekendowa (położna Magda Kempińska) + 19.06 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid) – Dla chętnych pań.

Lipiec:
📅➡️9.07-30.07 Wtorki – godzina 18:00 Standardowa (położna Magda Kempińska) + 10.07 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid)
📅➡️13-14.07 Sob/Nd- godzina 9.00 Weekendowa (położna Magda Kempińska) + 24.07 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid) – Dla chętnych pań.
📅➡️20-21.07 Sob/Nd- godzina 9.00 Weekendowa (położna Magda Kempińska) + 24.07 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid) – Dla chętnych pań.

Sierpień:
📅➡️03-04.08 Sob/Nd- godzina 9.00 Weekendowa (położna Magda Kempińska) + 28.08 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid) – Dla chętnych pań.
📅➡️6.08-27.08 Wtorki – godzina 18:00 Standardowa (położna Magda Kempińska) + 07.08 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid)
📅➡️24-25.08 Sob/Nd- godzina 9.00 Weekendowa (położna Magda Kempińska) + 28.08 Środa: „Połóg” – g.18.30 (fizjo Kasia Zgid) – Dla chętnych pań.

Na wszystkie kursy zapiszesz się telefonicznie, dzwoniąc na nr 537-800-880 lub pisząc na adres milk.szkola@gmail.com

Szkolenie odbywa się w Łodzi, ul. Kopernika 62 lok.14 ( II piętro), Tobaco Park

Wszystkie zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez położną i doradcę laktacyjnego Magdalenę Kempińską oraz fizjoterapeutkę Kasię Zgid.

Ile kosztuje szkoła rodzenia?

Uczestnictwo w szkole rodzenia to koszt od 200 złotych. Szczegółowy cennik znajdziesz poniżej:

Wszystkie nasze kursy odbywają się w formie warsztatowej. Wiedzę teoretyczną przekazujemy w przystępny sposób, a następnie skupiamy się na ćwiczeniach praktycznych.

Nasze zajęcia to coś więcej niż nauka! To również okazja do spotkania się z innymi rodzicami, możliwość wymiany doświadczeń czy podzielenia się informacjami o najatrakcyjniejszych promocjach na dziecięce łóżeczka. Mile spędzony czas przy filiżance kawy czy herbaty oraz praktyczne zajęcia prowadzone przez najlepszych specjalistów, prawdziwie rodzinna atmosfera i nowe znajomości, które zostaną na lata.

Jeżeli nie wiesz, który program będzie dla Ciebie najlepszy – zadzwoń do nas, pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.

Płatne czy bezpłatne szkoły rodzenia – jaką wybrać?

Różnica polega głownie na metodzie nauczania. U nas uczysz się przez praktykę. Wiedza teoretyczna jest ważna, ale tylko ćwicząc odpowiednio przygotujesz się na przyjście maluszka i na pierwsze tygodnie opieki nad nim. W bezpłatnym szkołach rodzenia zyskasz wiedzę, ale nie będziesz miał okazji wykorzystać jej podczas ćwiczeń, ponieważ takich ćwiczeń nie przewidują przygotowane programy dla dwudziestu par. Dlatego my stawiamy na małe grupy, w każdych zajęciach uczestniczy nie więcej niż cztery pary. Dzięki temu przez zdecydowaną większość czasu przyszłe mamy (i przyszli tatusiowie) mają okazję stanąć przed prawdziwym wyzwaniem. Małe grupy to także rodzinna, ciepła i przyjazna nauce atmosfera – nie w szkolnych ławach, a na wygodnych i prozdrowotnych workach sako. Ponadto w zajęć naszej szkoły rodzenia pary ćwiczą w warunkach imitujących te, do których się przygotowują – lalki, wanienki i przewijaki to standard, którego najczęściej brakuje w bezpłatnych szkołach rodzenia. Jak widzisz – płatna szkoła rodzenia to najlepsza inwestycja, dzięki której będzie naprawdę dobrze przygotowani do porodu i najbliższych tygodni po nim.