Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

Szkoła rodzenia Milk Online Łódź

Poród to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu kobiety, jednak bez odpowiedniego przygotowania może być również bardzo stresująca. Dlatego szkoła rodzenia online jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców spodziewających się dziecka! Przygotuj się do porodu i bycia rodzicem pod okiem najlepszych specjalistów – położnej, doradcy laktacyjnego i certyfikowanego instruktora szkoły rodzenia.

Szkoła rodzenia inne niż wszystkie

Wiele internetowych szkół oferuje zajęcia w formie nagranych filmów video. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że dla przyszłych rodziców ważny jest kontakt oraz możliwość aktywnej nauki. Dlatego internetowa szkoła rodzenia Milk to spotkania na żywo, dzięki czemu rodzice mogą liczyć na pełne wsparcie, ćwiczenia pod okiem specjalisty oraz możliwość zadawania pytań.

Internetowa szkoła rodzenia – jak wygląda?

Szkoła rodzenia online Milk to spotkania na żywo prowadzone w czasie rzeczywistym. Spotkania odbywają się przez popularną aplikację zoom, z której można skorzystać na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Podczas zajęć omawiane są najważniejsze zagadnienia związane z ciążą, przygotowaniem do porodu oraz opieką nad niemowlakiem. Podobnie jak w przypadku tradycyjnej szkoły rodzenia, zajęcia odbywają się w dwóch trybach. Oferujemy Państwu szkołę rodzenia online w formie klasycznej lub weekendowej. Standardowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu od godziny 17 i trwają ok. 3 godzin. Weekendowa szkoła rodzenia online to 2 spotkania w godzinach 10-15.

Dzięki spotkaniom na żywo wraz z partnerem zyskujesz możliwość uczestniczenia w szkole rodzenia online w dokładnie taki sam sposób jak odbywa się to tradycyjnie. Podczas prowadzenia zajęć będziecie wspólnie ćwiczyć pozycje porodowe, sposoby łagodzenia bólu oraz przygotujecie się do zostania rodzicem. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi pozwala nam nie tylko na swobodny kontakt, ale również możliwość korygowania pozycji pod czujnym okiem specjalisty.

Dlaczego internetowa szkoła rodzenia Milk?

Za szkołą rodzenia Milk stoi nie tylko odpowiednia wiedza, ale również doświadczenie! Z naszych kursów skorzystało już ponad 1000 par, dzięki czemu plan kursów jest dostosowany do potrzeb młodych rodziców. Podczas internetowej szkoły rodzenia przekażemy Ci aktualną wiedzę, dzięki której poczujesz się przygotowana do porodu i unikniesz niepotrzebnego stresu i lęku!