Masz pytanie? Zadzwoń: 537-800-880 milk.szkola@gmail.com

4 tygodniowy kurs : Zdrowie Intymne Kobiet.

Celem kursu jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i terapii dna miednicy oraz jej narządów, ze szczególnym naciskiem na autoterapię.
Każda uczestniczka po kursie będzie potrafiła odpowiednio dostosować/ zmodyfikować dotychczasowe ćwiczenia, które wykonywała tak, aby były bezpiecznie dla jej dna miednicy.
Podczas spotkań dowiesz się za co odpowiada Twoje dno miednicy, czym jest i dlaczego jest takie ważne. Uzyskasz informację od czego rozpocząć trening i jak wdrażać poszczególne ćwiczenia.

Kurs skierowany jest do kobiet w każdym wieku . Dla Tych, które nie mają żadnych problemów , a chcą zadbać o swoją profilaktykę, dla kobiet w ciąży lub w połogu, dla kobiet które już dawno urodziły i zauważyły niepokojące symptomy.

Jeśli nie przekonuje Cię zdrowie intymne, to wiedz że za satysfakcję seksualną odpowiadają mięśnie dna miednicy!

Kurs odbywa się w małym gronie, dzięki czemu jest możliwość skorygowania ćwiczeń, a intymna atmosfera sprzyja otwartości i rozwiązywaniu niekiedy bardzo osobjstych problemów.

Liczba uczestników: 5 osób,

Poruszane zagadnienia :

• anatomia miednicy, wyczuwanie elementów kostnych, wizualizacja mięśni dna miednicy, prawidłowa postawa ciała, zmiany zachodzące  w ciąży i na co szczególnie zwrócić uwagę,
• Ćwiczenia świadomościowe, ćwiczenia w odpowiednich pozycjach dostosowanych dla kobiet w ciąży,, nauka prawidłowegog oddychania, nauka prawidłowych nawyków toaletowych ,
• ćwiczenia zwiększające elastyczność mięśni, dlaczego stopy są tak ważne , jak zachwouje się dno miednicy podczas parcia, pierwsze symptomy problemów jak sobie znimi radzić gdzie szukać pomocy,
• ćwiczenia wzmacniające, przygotowujące do ciąży( opcjonalnie),
• profilaktyka zdrowia intymnego, ćwiczenia wspomagające dno miednicy